Atakan Moda Evi ve Güzellik salonunun katkılarıyla köşdere aktivite merkezinde düzenlenen gelinlik defilesine katılan Niran Ünsal seslendirdiği şarkılarıyla Bigalılara eğlence dolu bir gece yaşattı.


 

 

Atakan Moda Evi ve Güzellik salonunun Köşdere aktivite merkezinde düzenlediği geceye Bigalı işadamları ve eşleri, moda severler, genç kızlar ve halk katıldı. Atakan Moda Evinin hazırladığı gelinlik ve abiyeler katılımcılara tanıtılarak evlilik hazırlığı yapan genç kızların beğenisine sunuldu.

 

Gelinlik defilesinin özel konuğu olan gecede sahne alan Niran Ünsal misafirleri için söylediği şarkılarıyla Bigalılara coşkulu bir gece yaşatmanın yanında zaman zaman duygu yüklü şarkılar seslendirdi. Niran Ünsal’ın kızı olan ve aynı zamanda vokalistliğini yapan Hande Ünsal ilk kez Biga’da sahne aldı ve annesini aratmayacak sesiyle seslendirdiği şarkılarıyla geceye renk kattı.  

 

Gelinlik defilesi gecesinde birbirinden şık gelinlik ve abiyeler mankenler tarafından konuklara tanıtıldı. İlerleyen saatlerde program çerçevesinde gelinlik ve abiye çekilişi yapıldı ve 7 şanslı misafire 1 adet gelinlik, 3 adet abiye ile 3 adet güzellik paketi hediye edildi.

 

 

 

 

 

BHF


 
 

 

Bu Haber 2309 Kez Okundu...
Haber Tarihi:27.02.2011
Yorum YazYorumlar