16 yıldır fotoğrafçılık sektöründe hizmet veren Stüdyo Naci,  ISO 9001:2008 Kalite yönetim sistemi belgesi aldı.


Biga’nın Fotoğrafçısı Stüdyo Naci, Fotoğrafçılık, dijital baskı ve diğer stüdyo hizmetleri alanlarında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi’ni alarak Çanakkale bölgesi’nde bir ilke imza attı.

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi tescil Belgesi, Care Certification Türkiye adına Sertifika Belgelendirme Denetim Muayene Ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Ender Aydın tarafından verildi.

Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde ISO 9001:2008 belgesinin müracaat sonrası kaliteli çalışmalarından dolayı Stüdyo Naci’ye kazandırıldığını belirten Care Certification’un Türkiye Temsilcisi Ender Aydın, “ Stüdyo Naci’nin şirketimize yaptığı müracaat sonrası stüdyonun mevcut süreçleri incelenerek ISO gerekliklerine göre tekrar düzenlendi. Daha sonra gerekli prosedürler uyguladıktan sonra belgeyi almaya hak kazanıldı. Naci Topçu’yu tebrik ediyorum ve başarılarını diliyorum” diye konuştu.

Amaçlarının Biga ve bölgesine kaliteli hizmet vermek olduğunu söyleyen Naci Topçu, “  ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi tescil belgesi için Stüdyomuzu ISO 9001 standartlarıyla uyumlu hale getirdik. Belli süreçleri aştıktan sonra kalite yönetim sisteminin gözden geçirilmesi için başvuruda bulunduk ve gerekli prosedürlerin uygulanmasından sonra tescil belgemizi aldık. Stüdyo Naci ve çalışanları olarak yetkin bir kalite yönetim sisteminin kullanıldığına dair müşterilerimize güvence vermeyi amaçlıyoruz” dedi.

 

 


 
 

 

Bu Haber 1416 Kez Okundu...
Haber Tarihi:07.05.2011
Yorum YazYorumlar